Tasarım Bilişim olarak sunucu kurulumları servis ve bakımı , masaüstü bilgisayar satış bakım onarım hizmetleri, Kurumsal kimlik uygulamaları, web tasarım, data kurtarma da her türlü medya cihazı (harddisk,flashdisk,ssd disk,raid sunucu) veri kurtarma hizmetleri , web tasarım, network kurulum ve network güvenlik çözümlerine kadar uzanan geniş bir yelpaze de kullanılan malzemeler ve ürünler konusunda da sonsuz seçenek sunmaktayız.2005’ten bu yana bilişim sektörünün bir çok alanında hizmet veren Tasarım Bilişim her geçen gün hizmet listesine bir yenisini eklemeyi ve sizlere bunu en iyi şekilde aktarmayı amaçlıyor.

Tasarım Bilişim İstanbul’un başta anadolu yakası olmak üzere tüm bölgelerine yerinde teknik servis ve destek hizmeti vermektedir. Maltepe bölgesinde kaliteli bi geçmişe ve sağlam referanslara sahip olan Tasarım Bilişim, yerinde teknik servis,teknik servis,bilgisayar tamiri,web tasarımı,data kurtarma,laptop tamiri vb hizmetler vermektedir. Amacımız güler yüzlü,sabırlı ve çözüm odaklı çalışan personelimiz sayesinde sizler için iyi servisi sağlamak değil en iyi servisi ve hizmeti sağlamak…

Teknolojinin olabildiğince dijitalleştiği, ekonominin elektronikleştiği, İnternetin dinamik bir biçimde hızla gelişip her sektörle ilişkili hale geldiği, ayrıca bağımsız büyük bir sektör halini aldığı günümüzde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacına sahiptir. Hizmet prensiplerinde dinamik, esnek, yenilikçi, teknoloji kullanımı, kazanımı, aktarımı konusunda öncü olma ilkesine sahip Bilişim, Tasarım, Yazılım, sağlayıcısı ve geliştiricisidir. En büyük ilkemiz; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek,müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz. Biz biliriz ki onlar ihtiyaçları olduğunda bizimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu bilirler. Onlar bilirler ki biz her zaman onlar için daima en iyisini düşünürüz.