Macbook Laptop tamiri uzmanlık gerektiren bir iştir. Sıradan firmalar ve eğitimsiz teknisyenler Notebooklarınızda telafisi olmayan arızalara neden olmaktadır. Bu nedenle güvenilir, müşteri potansiyeli yüksek, yılların tecrübesine sahip bir firma ile çalışmak isterseniz biz her zaman yanınızdayız.

 

Tasarım Bilişim olarak Apple Mac Laptop tamiri ana kart tamiri, adaptör tamiri, ekran kartı tamiri, klavye sorunları, virüs temizleme, forma atma, Notebooklarınızın yazılımsal ve donanımsal tüm arızalarını garantili olarak yapmaktadır. Mac Laptop tamiri hizmetimizin yanı sıra yedek parça değişimi ve satışını da yapmaktayız.

 

Macbook Servis ; Yeni nesil teknolojisiyle tasarlanan Macbook dizüstü bilgisayarlar, kullanıcısının istediği her işlemi yapabilecek özeliklerle donatılmış, diğer bilgisayarlara oranla daha ince ve zarif bir görüntüye sahiptir. Ancak her markanın bilgisayarında olduğu gibi Macbook dizüstü bilgisayarlarda da zaman içinde çeşitli arızalar görülebilir. İşte bu durumlarda Macbook Servis hizmeti veren güvenilir bir firmadan hizmet almanız son derece önemlidir

Mac Laptop tamiri firmamız şirketler ve kamular yararına bakım anlaşması, veri kurtarma hizmeti de vermektedir. Bakım anlaşması ile bilgisayarlarınıza periyodik bakımlar yaparak arızaların oluşmasını engelliyoruz. Böylece iş ve zaman kaybını da önlemiş oluyoruz. Ayrıca verilerinizi yedekleyerek veri kaybını da ortadan kaldırıyoruz. Notebook tamiri firmamıza gelen bilgisayarlarınıza ücretsiz arıza tespiti yaparak sizleri bilgilendiriyoruz. Onayınız alındıktan sonra tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.

 

Mac Laptop tamirinde firmamızın prensiplerinin başında müşteri memnuniyeti gelmektedir. Verdiğimiz güven ve hizmet kalitesi ile en seçkin firmalar arasında yer almaktayız. Yılların tecrübesi ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor, her zaman daha kaliteli hizmet için çalışıyoruz. Notebook tamiri konusunda her türlü ihtiyaçlarınıza çözüm getiren firmamıza gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

Şirketinizde yada evinizde meydana gelen problemleri firmamız ortadan kaldırılması için gereken müdahaleleri yapmaktadır.Masaüstü yada dizüstü bilgisayarınızda meydana gelen donanımsal yada yazılımsal arızalar hakkında bilgilendirme yapılmakta ve ardından hızlı bir şekilde uzman ekibimiz sorunu çözmektedir.Bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0216 771 71 65 veya 0543 364 92 47 nolu cep telefon numaramızı arayabilirsiniz.Yada aşağıda yer alan form’u doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.