Siber saldırganlar her geçen gün yeni ve daha karmaşık saldırı teknik taktik ve prosedürler geliştirmektedir. Mevcut birçok standart korumayı kolayca atlatabiliyorlar. Verilerin, kullanıcıların ve kurumsal sistemlerin iş süreçlerini oluşturmak ve uygulamak için bir araya geldiği kurumsal uç noktalar özellikle savunmasızdır. Bu uç noktaları korumak ve altyapınıza giriş noktaları olarak kullanılmasını önlemek için BT güvenliği ekipleriniz mevcut savunmalarınızı güçlendirmenin yollarını aramalıdır.

Tehditlerin otomatik olarak engellenmesinden karmaşık olaylara hızlı ve uygun şekilde müdahale etmeye kadar eksiksiz uç nokta koruma döngüsünü uygulamak, önleyici teknolojilerin gelişmiş savunma özellikleriyle desteklenmesini gerektirir.

Bilgisayarınıza bulaşan virüs, casus yazılım, reklam yazılımı gibi; kullanıcıyı rahatsız eden, bilgisayarı yavaşlatan, reklam pencereleri açan, bilgisayarın normal çalışmasını engelleyen, dosyalarınızı şifreleyen, e-mail ve diğer şifrelerinizi çalınmasına sebep olan, istenmeyen türde olan zararlı yazılımların temizlenmesi için bizi arayabilirsiniz.

Fidye yazılımları (Ransomware): Cryptolocker ve türevleri 2012 yılından beri yılın tehlikesi. Saldırganlar e-posta eklerini kullanarak veya başka yollarla bilgisayarınıza sızıyor ve tüm dosyalarınız şifrelendikten sonra saldırganlar, dosyaların açılması için sizden fidye istiyor.

Şirketinizde yada evinizde meydana gelen problemleri firmamız ortadan kaldırılması için gereken müdahaleleri yapmaktadır.Virüs temizleme hakkında bilgilendirme yapılmakta ve ardından hızlı bir şekilde uzman ekibimiz sorunu çözmektedir.Bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0216 771 71 65 veya 0543 364 92 47 nolu cep telefon numaramızı arayabilirsiniz.Yada aşağıda yer alan form’u doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.