Tasarım Bilişim; sade, gururlu, güven veren ve duyarlı tasarımlarıyla Türkiye’de ve uluslararası platformlarda faaliyette olan şirketlerin internet sitesi performanslarını ve çevirimiçi varlıklarını artıracak nitelikte özel web sitesi eserleri üretir.

Tasarım Bilişim, özel web sitesi tasarlama ve programlama kültürüne sahiptir. Web hizmetlerine başlamadan önce sektörel rakip ve hedef kitle analizleri yapar. Performans ve sonuç odaklı internet sitesi çözümleri üreterek dijital dünyada müşterilerine güç ve değer katmayı misyon edinmiştir. İnternet dünyasının sihirli sosyal medya kanallarına hakimdir. Google, Bing, Yandex, Yahoo gibi dünyanın en popüler arama motorlarının web sitesi yöneticisi yönergelerine vakıftır.

Kitleleri susatmadan su satamayacağını bilen Tasarım Bilişim, susamış kitlelere doğru zamanda ve doğru yerde su vermeyi bilir. Amacımız fiyata satmak değil, sizin ürün ve hizmetlerinizi sattırmak. Ancak şurası aşikar ki eğer suyla çalışan bir otomobil üretmiyorsanız kimse sizin ürettiklerinizi dört gözle beklemiyor. İşte Tasarım Bilişim ailesi olarak biz, tam da bu noktada devreye giriyoruz.

Sizler için tüm birikimimiz ve enerjimiz ile markanızın değerine değer katacak, doğrudan potansiyel müşterilerinize hitap edebilecek ,opsiyonel özellikler barındıran, estetikliğin şıklıkla buluştuğu Web Tasarım çalışmaları hazırlıyoruz.Yaptığımız çalışmalar öncelikli olarak kalıcı reklam niteliği taşıdığı gibi günün değil geleceğin teknolojileri ile hazırlanmaktadır.Mobil uyumlu (tablet telefon vb…),tarayıcılarda kusursuz açılan ve yönetim panelli siteleri oluşturmak bizim için bir angarya değil tamamen keyiftir.Bu hususta Tasarım Bilişim olarak 2010 dan beri sizler ile çalışmak için her zaman hazır ve istekliyiz.