Şirketler için mail kurulumu, gerek kurumsal kimlik gerekse şirketin iç ve dış iletişimi açısından büyük önem taşımaktadır. Şirket maili oluşturmak, kurumsal açıdan son derece mühim olduğu gibi; birden fazla mail hesabını tek bir alandan denetleyebilmek zaman yönetimi açısından fayda sağlamaktadır. Bu nedenle, şirketler için mail kurulumu yapılması şirkete birçok değer sağlayacağı gibi, marka değerini de artıracaktır.

Eğer e-postalarınızı yönetmenin mükemmel ve popüler bir yolunu arıyorsanız Microsoft Outlook mail kurulumu yapmaya ne dersiniz? Microsoft Outlook, temel olarak e-posta alımı, yollanımı ve depolaması için kullanılır ancak takvim, görevler, kişiler ve daha da fazlası gibi fonksiyonlara da sahiptir.

 

Şirket ve Kobi’lerin kurumsal mailin sürdürülebilir olması diğer anonim maillerin aksine kurumsallık ve ciddiyet bakımından üst düzey firmalarca tercih edilmektedir. Alan Adınız ( Domain) üzerinden kesintisiz mail alma ihtiyacı duyuyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Antivürüs seçeneği ve yedek alma opsiyonu ile ihtiyaç duyulandan fazlasını size sunmaktayız.Sınırsız posta adresi, sınırsız mail kullanma seçeneği ile mail adresleriniz de herhangi problem olmadan işleyişinizi sürdürebilirsiniz.Kurumsal mail adresi sizin isteğiniz doğrultusunda kullanıma hazırlanmaktadır.Örneğin spam mailler gelen kutusunda görebilirsiniz.

Şirketinizde yada evinizde meydana gelen problemleri firmamız ortadan kaldırılması için gereken müdahaleleri yapmaktadır.Outlook kurulumu veya arızalar hakkında bilgilendirme yapılmakta ve ardından hızlı bir şekilde uzman ekibimiz sorunu çözmektedir.Bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0216 771 71 65 veya 0543 364 92 47 nolu cep telefon numaramızı arayabilirsiniz.Yada aşağıda yer alan form’u doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.