Bilgisayarlarda, sürücülerde, flash belleklerde, hard-disklerde, kısacası herhangi bir dijital ortamda bulunan verinin bir kısmının veya tamamının çeşitli sebeplerden kaybolması, bozulması yada hasar alması durumunda bu bilgileri üçüncü parti yazılımların yardımıyla ve bir takım işlemlerle kurtarmaya, geri getirmeye Veri Kurtarma denir. Profesyonel bir teknik ekip ve bu ekibin kullanacağı bir program sayesinde kaybedilen dijital verilerin geri getirilmesi veri kurtarma merkezi hizmetidir. Teknik ekibin deneyimi, profesyonelliği ve kullanılacak yazılımların kalitesine göre kaybolan verinin bir kısmı yada tamamı kurtarılabilir. Veri kaybı yaşanan platformun/cihazın fiziksel hasar aldığı durumlarda dahi, yine ekibin kalitesine göre verinin kurtarılma imkanı mevcuttur.

 

Verilerin kaybolmasına sebep olan olayların başında işletim sistemi hataları, zararlı yazılımlar, saklayıcı cihazlarda oluşan mantıksal hatalar ve yanlışlıkla silme yada zarar verme gelir. Bu durumlarda hasarın büyüklüğüne ve sebebine bağlı olarak zarar gören veriyi kurtarma ve sağlıklı başka bir cihaza taşıma işleminin zorluğu değişiklik gösterir. Basit bir kurtar, aktar işlemi yapılabileceği gibi, zorlu ve kapsamlı bir tadilat süreci ve özel teknikler gerektiren yazılım temelli kurtarma işlemleri de yapılması durumunda kalınabilir.

Şirketinizde yada evinizde meydana gelen problemleri firmamız ortadan kaldırılması için gereken müdahaleleri yapmaktadır.Veri kurtarma hakkında bilgilendirme yapılmakta ve ardından hızlı bir şekilde uzman ekibimiz sorunu çözmektedir.Bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0216 771 71 65 veya 0543 364 92 47 nolu cep telefon numaramızı arayabilirsiniz.Yada aşağıda yer alan form’u doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.