Ekranlarınızın arızası tamiri veya değişimi mümkün sorunlar olduğundan, bu tarz bir durum ile karşı karşıya kalmanız halinde servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Notebook ekran arızası genelde darbelerden dolayı oluşan hasarlardan meydana gelmektedir.

Laptop ekranı kırıldı, laptop ekranı çizildi, laptop ekranı çatladı. Artık yerinizden bile kalkmadan bu sorunlara çözüm bulmanız mümkün. Ekran Tamircisi; notebook ekran tamiri, ekran tamiri, ekran (LCD) sorunları (Kırık / Çatlak / Donuyor / Leke var / Pixel hatası) gibi bir çok soruna çözüm getiriyor.

 

Laptopların görüntü aktarma birimi olan LCD ya da Led sistemleri olarak tasarlanmıştır. Tasarım olarak çok ince ve aynı zamanda hassas olan bu ekranlar bazen en küçük bir darbede ve baskıda kırılabilir ve çoğunlukla çalışamaz duruma gelebilirler. Kırılma çatlama durumunda tamiri mümkün değildir. Yapılması gereken tecrübeli teknik servis elemanları tarafından yenisiyle değiştirilmesidir. Oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli servis çalışanları tarafından yapılmalıdır.

 

Biz Maltepe Bilgisayar Servisi olarak bu işlemi hem kendi bünyemizde değişimini yaparak, en kısa sürede bu soruna çözüm getiriyoruz. Değişimini yaptığımız ekranların Garanti süresi 12 aydır. Ekran arızaları için gerek değişim gerekse tamiri için Tasarım Bilişim’e getirebilirsiniz.

Şirketinizde yada evinizde meydana gelen problemleri firmamız ortadan kaldırılması için gereken müdahaleleri yapmaktadır.Dizüstü ekan değişimi ve arızalar hakkında bilgilendirme yapılmakta ve ardından hızlı bir şekilde uzman ekibimiz sorunu çözmektedir.Bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilmek için 0216 771 71 65 veya 0543 364 92 47 nolu cep telefon numaramızı arayabilirsiniz.Yada aşağıda yer alan form’u doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.